Ersin Tolan

Ersin TOLAN / KURUCU

İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği mezunu olan Sayın Ersin TOLAN, eğitim hizmetlerine öğretmenlikle başlamış ve bugüne kadar gerçekleştirdiği bütün faaliyetlerinde öğretmen kimliğini hep ön planda tutmuştur.

Atatürk ilke ve inkılapları çerçevesinde ülkemizin değerlerine bağlı, yaratıcı, üretken, dünya ile kucaklaşabilecek evrensel değerlerle bezenmiş bireyler yetiştirme amacı doğrultusunda hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Sayın Ersin TOLAN; sürekli değişerek gelişen dünyamızda, ulusların mutlu geleceğini bugünün çocuklarının belirleyeceğine, bunun da ancak iyi bir eğitimle gerçekleşebileceğine inanmaktadır.

“Eğitim Gönül İşidir Bilmek Yetmez .” diyen Sayın Ersin TOLAN; üstün nitelikli ve kaliteli bir eğitimin çocuklarımızın hakkı olduğu gerçeğinden hareketle, hedeflerini daima yüksek tutmaktadır.

Gsm: 0535 864 18 64           E-posta: etolan@seckintemellisesi.com


Erol Taş

Erol TAŞ / MÜDÜR

2006 yılında Dumlupınar Üniversitesi  Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünde lisans eğitimini, 2008 yılında Dumlupınar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Felsefe Grubu Öğretmenliğini tamamlayan Sayın Erol TAŞ Seçkin Lisesinde Rehberlik hizmetini yürütmektedir.

Gsm: 0538 514 56 93           E-posta: etas@seckintemellisesi.com


Emrah Vurmaz

Emrah VURMAZ / Müdür Yardımcısı

2008 yılında Gaziantep Üniversitesi  Fen-Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümünde lisans eğitimini, 2009 yılında Dicle  Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Fizik Öğretmenliğini tamamlayan Sayın Emrah VURMAZ Seçkin Lisesinde YGS-LYS Koordinatörlük hizmetini yürütmektedir.

Gsm: 0541 412 23 61 / 0544 783 00 23          E-posta: evurmaz@seckintemellisesi.com